• Pratikya Kırık Saçlar İçin Komple Onarıcı Set

  03

  Kim saç uçlarının kırılmasını ve çatallaşmasını ister ki? Kimse istemez. O zaman kırık saçlarının onarılmasını sağlayacak olan komple onarıcı setimiz ile tanışmaya ne dersin? Elseve markasının en çok tercih edilen ve sevilen ürünü olan Mucizevi Onarıcı Yağı ile Komple Onarıcı Bakım Spreyini kırık saç uçlarınız için bir araya getirdik.

  Kırık saçlar için olan özel setimiz ile saç bakımınızı evde kendiniz yapabilirsiniz.

 • Dax Saç Mayonezi Haftalık Yoğun Bakım Kremi

  Kırılmış, cansızlaşmış saçlarınız için bakım arayışındaysanız Dax Saç Mayonezi Haftalık Yoğun Bakım Kremi tam size göre. Haftada 1 saçınıza uyguluyorsunuz, temizliyorsunuz ve sonucu bekliyorsunuz.

 • Elseve Onarıcı Mucizevi Yağ 100 Ml-Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Bakım

  02

  Yıpranmış, kırılmış saç uçlarını onarmak istiyorsan Elseve Onarıcı Mucizevi Yağ kurtarıcın olmaya hazır! Kullananlar tarafından çok beğenilen ve sevilen Onarıcı Yağ ile eskisinden daha yumuşak ve sağlıklı saçlara kavuşun.

 • Iva Natura Organik At Kuyruğu Şampuanı, Kuru Saçlar İçin Besleyici Şampuan 400 Ml

  Iva Natura Organik At Kuyruğu Şampuanı 400 ml

  Kırılmaları ve saç uçlarında oluşan çatallanmaları önler

  Saçlarınız daha dolgun ve canlı görünür

 • L’oreal Professionnel Kırılma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Şampuan 500 ml

  Kırılmış ve yıpranmış saçlarınız var ve yeni bir ürün arayışındaysanız Pratikya uzmanları olarak önerdiğimiz  L’oreal Professionnel Kırılma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Şampuan tam size göre. Bu şampuan sayesinde saçlarınız onarılacak ve dolgun bir görünüm kazanacak.

   

 • Argan Bakım Seti: Şampuan, Bakım Yağı, Maske (Saç Bakım Seti)

  Sıvı altın” da denilen Argan yağının içerisinde bulunan Omega 6 ve ile saçlarının yumuşaklık kazanması ve ışıl ışıl parlaman için Mojito Kuru Saçlar İçin Argan Yağlı Şampuan, Colorinn Professional M3 Argan Saç Maskesi ve Daimon Argan Oil Nemlendirici Saç Bakım Yağını bir araya getirdik.

 • Canlandırıcı Organik Saç Bakım Seti

  Canlanmaya ihtiyacı olan kuru ve yıpranmış saçlar için evde uygulanabilecek bakım seti içerisinde Kerastase Aura Botanica serisine ait Şampuan, Saç Kremi ve Bakım Yağı bulunmaktadır.

 • Canlandırıcı Pratik Bakım Seti (Saç Bakım Seti)

  Yıpratıcı unsurlarından etkilenmiş saçların, basit ve kolay şekilde eski ışıltısına kavuşabilir. L’Oréal Paris Professionnel serisine ait Yıpranmış Saçlara Özel Şampuan ve Saç Kremi ile saçlarını eski ışıltına kavuştururken, L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Günlük Yüz Bakım Yağı ile de yüz bakımını ihmal etmemiş olacaksın.

 • Daimon Keratin Treatment Yapılandırıcı Saç Bakım Yağı 100ml

  Daimon Keratin Treatment Yapılandırıcı Saç Bakım Yağı;

  İçindeki keratin sayesinde saçınız daha canlı,parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.

 • Dax Naturals Şekillendirici Bakım Kremi 212 g

  Kıvırcık Artırıcı

  Nemlendirici

  Parlaklık Artırıcı

Tüm Kategoriler