• Babyliss C332E Saç Maşası 32 Mm – Saç Şekillendirici

  Günlük, ideal buklelere ulaşmanızı sağlayacak saç maşasıdır. Babyliss markasının diğer ürünleri için detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 • Dax Mixup Ekstra Tutucu Jöle

  Şu zamana kadar kullandığınız tüm saç jölelerini unutun çünkü biz size Dax Mixup Ekstra Tutucu Jöle öneriyoruz.

  Hem ekstra tutuculuk sağlayacak hem de saçınıza parlaklık verecek ama tüm bunları yaparken ele yapışmayan bir formülü var.

 • Dax Mixup Hafif Tutucu Jöle

  Şu zamana kadar kullandığınız tüm saç jölelerini unutun çünkü biz size Dax Mixup Hafif Tutucu Jöle öneriyoruz.

  Hem ekstra tutuculuk sağlayacak hem de saçınıza parlaklık verecek ama tüm bunları yaparken ele yapışmayan bir formülü var.

 • Dax Mixup Natural Hafif Tutucu Jöle

  Saçlarınıza hafif tutuculuk sağlayacak bir jöle arıyorsanız Dax Mixup Natural Hafif Tutucu Jöle tam size göre.  Saçlarınızı şekillendirirken parlak ve ıslak bir görünüm sağlar.

 • Dax Mixup Orta Tutucu Jöle

  Şu zamana kadar kullandığınız tüm saç jölelerini unutun çünkü biz size Dax Mixup Orta Tutucu Jöle öneriyoruz.

  Hem ekstra tutuculuk sağlayacak hem de saçınıza parlaklık verecek ama tüm bunları yaparken ele yapışmayan bir formülü var.

 • Dax Mixup Orta Tutuşlu Protein Jöle

  Orta tutuculuk sağlayan bir jöle arayışındaysanızDax Mixup Orta Tutuşlu Protein Jöle tam size göre bir ürün. İçeriğindeki proteinler sayesinde saçınızı şekillendirirken aynı zamanda saçlarınızı besleyecek bir üründür.

 • Dax Mixup Saç Şekillendirici Köpük

  Dalgalı saçları daha şekilli ve hafif göstermeye hazır mısınız? Dax Mixup Saç Şekillendirici Köpük ile bu mümkün!

 • Dax Mixup! Matte Paste Saç Şekillendirici Wax

  Saçlarınızı şekillendirmek için mat görünümlü wax arıyorsanız Dax Mixup Saç Şekillendirici Wax tam size göre. Erkeklere öze üretilmiş formülü ile saçlarınızı şekillendirirken parlatmayacak bir üründür.

 • Pratik – Dax Wave And Groom Seyahat Boy Wax Şekillendirici

  Saçlarınızı şekillendirmek için uzman bir ürün arayışındaysanız Dax Wave And Groom tam size göre bir ürün. Saçlarınızı şekillendirirken nemli kalmasına da yardımcı olur.

  Pratikya’nın uzman bakışı ve güvenli ürün sağlayıcılığından faydalanın.

   

 • Insight Saç Şekillendirici Serum 250 ml

  Saçlarınızı şekillendirmeniz için Pratikya uzmanlarının size önerisi olan; Insight Saç Şekillendirici Serum ile saçlarını şekillendir ve kendi tarzını yarat!

 • Morfose Ekstra Güçlü Saç Spreyi-Şekillendirici Ürün

  Saçlarını yapıştırmadan sabitleyen şekillendirici, kullananların da kokusunu ve yapısını sevdiği Morfose ekstra güçlü saç spreyini kullanabilirsin. Diğer saç spreyleri gibi saçta kalıntı bırakıp bırakmadığını deneyerek görmeye ne dersin? Eğer sende kokusu ve fiyatı çok iyi diyenlerden olmak istiyorsan, bu ürünü kaçırma.

  Fiyatı ve etkisi ile muhteşem bir ürün.

Tüm Kategoriler