• Bio MNC Maxi Protein 1000 Ml-Saç Güçlendirmeye Yardımcı

  Proteinin gücünü saçlarına yansıtmaya ne dersin? Bio MNC Maxi Protein müşterilerimizin kullanmaktan keyif aldığı bir üründür. Saçları onaran ve güçlendiren bu ürünü şimdi sipariş et bakalım sen sevecek misin?

 • Landoll Nashi Argan Capixyl İntensive Treatment-Yoğun Bakım 30 ml (Pratikya)

  Zayıflamış saçlarınızla ne yapacağınızı, onları nasıl güçlendireceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman biz size saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olacak uzman bir ürün önerisinde bulunalım; Landoll Nashi Argan Capixyl İntensive Treatment-yoğun Bakim.  5% Capixyl , Phytostaminals and Organik Argan Yağı karışımlarıyla formüle edilmiştir.

 • Mojito Smart Keratin Şampuan 1000 Ml-Zayıf Saçlar İçin

  Taramakta zorlandığın, zayıf saçlarından sıkıldın mı artık? O zaman zayıf saçların güçlenip, yumuşadıkça kolay taramanı sağlayacak Mojito Smart Keratin Şampuan ile tanışmanın vakti geldi. Keratin şampuanı kullananlar kokusunu, yapısını çok seviyor. Bakalım sen neyini seveceksin?
  Ürünlerde ücretsiz iade ve kargo…

 • ALPECİN Hybrid Kafein Şampuan 250 ml

   Saç tellerine gereken enerjiyi sağlar

 • ALPECİN Normal ve Kuru Saç Derisi için Aktif Şampuan A1 250 ml

   Saç derisini korur ve saçları güçlendirir,

 • Dax Naturals Yoğun Bakım Kremi 212 g

  01

  Dax Naturals Yoğun Bakım Kremi, brokoli özü ve protein en etkili içerikleridir. Bu iki baş içerikleri yanında bir çok yağ (aşağıda okuyabilirsiniz) içinde vardır. Saçım güçlensin, tellerinde kırık kalmasın, yıpranmış saçlarıma yoğun bakım arıyorum diyorsanız Dax Naturals vazgeçilmeziniz olabilir.

  Naturals Yoğun Bakım Kremi en uygun fiyatlarla Pratikya’da.

   

Tüm Kategoriler