• Arifoğlu Avokado Yağı 20 Ml-Nemlendirici Yağ

  02

  Geniş kullanım alanları ile Arifoğlu Avokado Yağı bakımlarınıza muhteşem bir nem kaynağı olabilir! Damlalığı ile kolay kullanım sağlayan Avokado Yağı antioksidan özelliği de taşımaktadır. Kaçırılmayacak fırsatlarla Pratikya’da sizleri bekliyor.

  Sürpriz kargo fırsatlarını kaçırmadan doğal ve saf yağlar ile kendi karışımını yapmaya başlayabilirsiniz!

 • Aveda Rosemary Mint İnce-Normal Telli Saçlar için Şampuan

  İnce telli saçlar şu hayatta sahip olmak istemeyeceğimiz tek şeydir. Çünkü ince saçlar çok fazla işlemi kaldıramaz, kolay kırılır, çabuk söner.

  İnce telli saçlarınıza biraz hacim katıp daha dolgun gözükmesi için bu konuda uzman ürün olarak görülen Aveda rosemary mint ince ve normal telli saçlar için olan şampuanını tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı uzun süre hacimli kalması için içerden destekler, saçlarınızın ağırlaşmadan hacimli gözükmesini sağlar.

 • Güzel Saçlara Sahip Olmaya Yardımcı Saç Bakımı Seti: Şampuan-Serum

  Güzel, parlak ve sağlıklı saçlar her kadının hayalidir.

  İşte biz sana bu hayalini gerçekleştirmek için uzman ürünleri yan yana getirdik. Doğru ürünlerle doğru bakımı yaparsan saçların her zaman daha sağlıklı ve parlak gözükecektir. O yüzden kullandığın ürünlere dikkat et!

   

 • Ostwint Balancing Protein Şampuan 1000 Ml-Hacim Kazandırmaya Yardımcı Ürün

  Hacmini kaybetmiş ve kolayca sönen saçlara sahipsen, seni hacimli saçların çekimine alacak Ostwint  Balancing Protein Şampuan ile tanışmaya hazırlan. İnce telli saçlar için özel olarak üretilen bu şampuan ile saçlarınıza sanatsal dokunuş sağlayarak volümlü durmasını sağlayabilirsiniz.

  Şimdi sipariş et saçların ahenkle dans etsin…

 • Tangle Teezer Back-Combing Volumizing Hair Brush- Krepe Tarağı

   Krepe ve benzeri işlemlerde saça yoğun görünüm kazandırır,

   Saça kazandırdığı hacim uzun süre kalır

 • Argan Bakım Seti: Şampuan, Bakım Yağı, Maske (Saç Bakım Seti)

  Sıvı altın” da denilen Argan yağının içerisinde bulunan Omega 6 ve ile saçlarının yumuşaklık kazanması ve ışıl ışıl parlaman için Mojito Kuru Saçlar İçin Argan Yağlı Şampuan, Colorinn Professional M3 Argan Saç Maskesi ve Daimon Argan Oil Nemlendirici Saç Bakım Yağını bir araya getirdik.

 • Boyalı Saçlar İçin Koruyucu Bakım Seti: Şampuan, Saç Kremi, Maske (Saç Bakım Seti)

  Saçların boyanmasının ardından, saçlara uygulanan bakımda sadece şampuan değil, onarıcı bakım kremleri ve maskelerin de önemi çok büyük. Saçlarınızı onarmak ve bakımını sağlamanın yanında, saçınızın renginin korumasını da sağlamalısınız. Bu da saçınızın mümkün olduğu kadar uzun sürede tekrar boyanmasını sağlamak demek. Insıght Colored Hair boyalı saçlar için koruyucu şampuan, renk koruyucu krem ve renk koruyucu maske ile boyanızın daha uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilir, aynı zamanda boyalı saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı da uygulayabilirsiniz.

 • Canlandırıcı Organik Saç Bakım Seti

  Canlanmaya ihtiyacı olan kuru ve yıpranmış saçlar için evde uygulanabilecek bakım seti içerisinde Kerastase Aura Botanica serisine ait Şampuan, Saç Kremi ve Bakım Yağı bulunmaktadır.

 • Canlandırıcı Pratik Bakım Seti (Saç Bakım Seti)

  Yıpratıcı unsurlarından etkilenmiş saçların, basit ve kolay şekilde eski ışıltısına kavuşabilir. L’Oréal Paris Professionnel serisine ait Yıpranmış Saçlara Özel Şampuan ve Saç Kremi ile saçlarını eski ışıltına kavuştururken, L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Günlük Yüz Bakım Yağı ile de yüz bakımını ihmal etmemiş olacaksın.

 • Canlandırıcı Vitamin Bakım Seti (Saç Bakım Seti)

  Ruhunuz ve vücudunuz gibi saçlarınızın da yenilenmeye ihtiyacı var. Bonacure Keratin Mükemmel Kontrol Kürü, Mojito Hindistan Cevizi Yağı, Colorınn Keratin Özlü Saç Serumu ile oluşturduğumuz set sayesinde saçlarının güzelliğini kat be kat arttırabileceksin.

 • Çok Kuru Saçlar İçin Yardımcı Saç Bakım Seti

  Nemini kaybettikten sonra, zamanla doğal ışıltısını da kaybeden saçların yıpranmaya ve kurumaya mı başladı? Nemini kaybeden saçlara şekil vermekte zorlanıyor musun? Özelikle uç kısımlarında çatallaşmaya başlayan saçlarından keserek kurtulmak yerine, saçlarını kurtarmaya ne dersin?

  Mevsimsel değişikler ve yetersiz beslenme gibi nedenlerle kuruyan saçlarına en iyi gelecek ürünleri senin için yaptığımız uzun araştırmalar sonucu Insight Dry Hair Şampuan, Insight Dry Hair Saç Kremi ve Insight Anti-Frizz Maske olarak belirledik ve bu ürünleri bir araya getirdik.

  Bir araya getirdiğimiz ürünlerin, düzenli kullanımla saçlarının parlamasını ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayabileceğini söylüyoruz. Saçlarını kurtarmak için denemeye değer. Ne dersin?

Tüm Kategoriler