• Vichy Dercos Yağlı Saç Şampuanı 200 Ml- Yağlanma Karşıtı

  Çok fazla yıkanan saç çabuk yağlanmaya başlar yağlandığı zamanda matlaşır. Vichy Dercos Yağlı Saç Şampuanı saç yağlanmanızı önleyeceği için istediğiniz kadar saçınızı bu şampuan ile yıkayabilirsiniz.

 • Yağlı Saçlar için Saç Bakım Seti: Şampuan- Şekillendirici Köpük- Kuru Şampuan

  Yağlı saçlarla uğraşmak hiç kolay değildir hele birde aktif bir sosyal hayatınız varsa sizin için daha da zor oluyordur. Ama biz Pratikya uzmanları sizin için pratik bir saç bakım seti oluşturduk.

  L’Oréal Professionnel Yağlı Saçlar için Şampuan ile saçlarınızı yıkarken saç yağlanmasını dengeleyeceksiniz.

  Mojito Saç Şekillendirici Köpük  ile saçlarınıza ısı kullanmadan şekiller vereceksiniz böylelikle saçlarınızın yağlanmasını engelleyeceksiniz.

  Son olarak ta Batiste Vanilla & Passion Flo Kuru Krem Şampuan sayesinde nerede olursanız olun saçlarınızı yıkamadan yağdan kurtaracaksınız ve temiz saçlara sahip olacaksınız.

 • Argan Bakım Seti: Şampuan, Bakım Yağı, Maske (Saç Bakım Seti)

  Sıvı altın” da denilen Argan yağının içerisinde bulunan Omega 6 ve ile saçlarının yumuşaklık kazanması ve ışıl ışıl parlaman için Mojito Kuru Saçlar İçin Argan Yağlı Şampuan, Colorinn Professional M3 Argan Saç Maskesi ve Daimon Argan Oil Nemlendirici Saç Bakım Yağını bir araya getirdik.

 • Insight Rebalancing Yağlı Saç ve Derisi Dengeleyici Şampuan 400ML

  Yağlı saçlarla uğraşmak hiç kolay değildir hele birde aktif bir sosyal hayatınız varsa sizin için daha da zor oluyordur. Ama artık dert etmeyin çünkü Insight Yağlı Saç ve Derisi Dengeleyici Şampuan 

  sizin bu sorununuzu çözmeye yardımcı olacak uzaman bir ürün. İçeriğindeki yağlar sayesinde saçlarınızı derinlemesine besleyip yağlı saçlarınızı dengeleyecek

 • Kışın Evde Pratik Saç Bakım Seti

  Saçta ufak da olsa bir değişikliğe gitmek, çoğu kez mucize sonuçlara kapı açar. Kısa süre içinde defalarca kez yıkanan, boyanan ve işleme tabi tutulan saçların yıpranmasını önlemek için evde uygulayabileceğin Kerastase Discipline serisi Şampuani Bakım Kremi ve Maskeden oluşan bakım setini oluşturduk.

 • Mis Kokulu Banyo ve Duş Seti

  Bir bardak kahve etkisi kadar uyandırıcı, duşta cildinizi canlandıracak ve güne ferah başlamanızı sağlayacak güzel kokularıyla sizi kendine hayran bırakacak bir set set hazırladık. Kerastase Discipline Şampuan ile Acqua Di Parma Vücut Kremi ve duş jelinden oluşan set ile banyo rutininiz sizi şımartan bir rutine dönüşüyor.

 • Yağların Gücü Seti: Hindistan Cevizi, Keratin, Argan Yağı (Saç Bakım Seti)

  Çok eski zamanlardan beri, saç bakımında yağlar önemli yer tutuyor. Günümüzde de saç yağlarını gerek saçları beslemek, gerekse şekillendirmek için kullanıyoruz. Senin için bir araya getirdiğimiz The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağı, Daimon Aşırı Yıpranmış Saçlar için Keratin Yağı ve Mojito Keratin Oil Saç Bakım Yağı ile saçların pürüzsüz, yumuşacık ve parlak olmasını sağlayabilirsin.

 • Zigavus Forte Şampuan, Ultra Clinical -Yağlı Saçlar İçin Şampuan – 3 Al 2 Öde

  Yağlı Saçlar İçin Şampuan;

  Yağlı saçlar için geliştirilmiştir,şampuanda çay ağacı yağı kullanılmıştır. 

  İçeriğindeki çay ağacı yağı sayesinde saçınızın kepeklenmesini ve yağlanmasını önler,

Tüm Kategoriler