• Stanley Çelik Vakumlu Termos 1 Lt – Çelik Termos

  Stanley klasik termos serisinden 1 litrelik çelik termos. Stanley Klasik Çelik Termos çift duvarı sayesinde ısıyı korur. Sıcağı ve soğuğu 24 saat muhafaza ederken buzlu içecekleri 120 saat korur. Paslanmaz çelik yapısı olan termos yıpranmaz pratikliği sayesinde yanınızda taşıyabilirsiniz.

 • Stanley Cep Matarası 0,23 Lt – Cep Suluğu

  İçeceğinizi rahatlıkla cebinizde taşıyın diye Stanley sizin için pratik bir cep matarası üretti. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde yıpranmaz, sızıntı yapmaz.

 • Stanley İçecek Hazırlama Seti – Termos Seti

  İster kampta ister evde içeceğinizi pratik hazırlayabileceğiniz bir set;Stanley İçecek Hazırlama Seti sıcak içeceklerinizi 45 dakika, soğuk içeceklerinizi 4 saat ve buzlu içeceklerinizi 15 saat muhafaza eder.

 • Stanley Klasik Vacuum Termos 0,47 Lt- Vakumlu Termos Kupa

  Stanley vakumlu termos paslanmaz çelikten yapılmıştır, sıcak içeceklerinizi 4 saat, soğuk içeceklerinizi 5 saat muhafaza etmektedir. Kilitli kapağı sayesinde kullanımı pratik ve  termos bardağınızı istediğiniz her yere götürebilirsiniz.

 • Stanley Vakumlu Termos 1,9 Lt – Çelik Termos Bardak

  Paslanmaz çelikten yapılmış olan Stanley Klasik Vakumlu Termos yıpranmaz ve zarar görmez. Çift duvarlı gövdesi sayesinde sıcak içeceklerinizi 45 saat, soğuk içeceklerinizi 48 saat buzlu içeceklerinizi ise 192 saat muhafaza eder. İster kampta, ister piknikte ya da nerede olursanız olun rahatlıklıkla kullanabilirsiniz.

Tüm Kategoriler