• Arifoğlu Lavanta Yağı 20 Ml – Bitkisel Uçucu Yağ

  01

  Keskin kokusu ile yüzyıllardır çoğu sektörün göz bebeği olan Lavanta Yağı, herkesin sevdiği kokus

 • Arifoğlu Limon Yağı 20 Ml – Doğal Yardımcı Yağ

  Rahatlatıcı ve herkes tarafından bilinen tanıdık kokusuyla Limon Yağı geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Herkesin temizlikten, aromaterapiye hatta cilt bakımınıza kadar uzanan ve çok tercih edilen Limon Yağını sürpriz indirim fırsatları ile hemen satın alabilirsiniz!

  Limon Yağı ile kullanabilmek için alabileceğiniz diğer ürünlere göz atmak ve sepetinizi tamamlamak için “30₺ Tamamlayan” kategorimize göz atarak kargo bedava fırsatını yakalayabilirsiniz.

 • Arifoğlu Ihlamur Poşet Çayı – Bitkisel Çay 20’li

  01

  Hoş kokusu ve birçok faydasıyla içmelere doyamayacağınız Arifoğlu Ihlamur Poşet Çay kolay demleme yöntemi ile sizler için hazır! Kış aylarının gözdesinin yararlarından faydalanmak için hemen inceleyiniz.

 • Atışeri Beyaz Dut Özü 700 Gr – Adıyaman

  Atışeri Beyaz Dut Özü özel üretim tekniği ile Adıyaman’da üretilmiştir. Kalsiyum, demir, B1, B2 ve C vitamini yönünden zengin bir üründür.

 • Atışeri Çörek Otu Yağı 250 Ml – Soğuk Pres

  Çörek otu yağı, günlük beslenme rutininize ekleyebileceğiniz, besleyici özelliği ile özel bir yağdır. Yemek ve salatalarınızda kullandığınız bu yağ  metabolizma ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olur.

  Atışeri Çörek otu yağı artık Pratikya.com’da!

 • Atışeri Karaüzüm Özü 300 Gr – Doğal Ürün

  Bol miktarda potasyum ve demir içeren, A ve B vitaminleri yönünden zengin olan üzüm, öz, pestil, sirke, meyve suyu gibi birçok gıdanın hammaddesini oluşturarak mutfakların vazgeçilmezi olmuştur.

 • Atışeri Keçiboynuzu Özü 700 Gr – Organik

  Keçiboynuzu meyvesi kullanılarak, besleyici özelliğini kaybetmeden elde edilen Atışeri Mersin Organik Keçiboynuzu Özü, Organik Gıda sertifikalıdır.

  Pratikya’da bulunan kaliteli ve avantajlı ürünü kaçırma!

 • Atışeri Sarı Kantoron Yağı 250 Gr – Doğal Kantoron

  Şifa kaynağı olan sarı kantoron bitkisi 7’den 70’e çeşitli alanlarda faydalı olduğu bilinmektedir.  Atışeri Sarı Kantoron Yağı‘nın mutlaka evinizin bir köşesinde bulundurulması, ihtiyaç anında hayatınızı kolaylaştıracak mucizeler oluşturacaktır.

 • Eğriçayır Keçiboynuzu Balı 450 Gr – Doğal

  02

  Eğriçayır organik keçiboynuzu balı Mersin Toroslarda yetişen yabani keçiboynuzu ağaçlarının çiçeklerinden organik arıcılık metodu ile üretilmiştir.

 • Eğriçayır Lavanta Balı 850 Gr- Organik Bal

  Eğriçayır lavanta balı üretimi için Antalya tarafında lavanta bölgesinde bulunur ve çiçek balı olduğu için aromasını lavanta çiçeğinden alır.

 • Eğriçayır Şahbaz Çaylı Çam Balı 850 Gr – Organik Bal

  Eğriçayır Şahbaz Çaylı Çam Balı zararlı ortamlardan ve gıdalardan uzak olarak yetiştirilen bitkilerin ballarıdır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Eğriçayır Şahbaz Çaylı Kestane Balı 850 Gr – Organik Kestane

  Doğal kestane balını nereden bulurum diye düşünmeyin Pratikya uzmanları sizin için buldu ve size sunuyor; Eğriçayır Şahbaz Çaylı Kestane Balı’nı yediğinizde niye önerdiğimizi anlayacaksınız.

Tüm Kategoriler